sobota 18. augusta 2012

Pomoc!

Sestra si chcela zrobiť srandu a z pracovnej plochy mi skryla skoro všetky zložky a priečinky. Mala som tam aj príbeh a teraz neviem ako to dať naspäť. A samozrejme ani sestra. Neviete ako to dať naspäť? ://


sobota 28. júla 2012

Sorry...

Sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry,sorry, A EŠTE RAZ VEĽKÉ SORRY!!! Mala som obrovskú pauzu :D A keby ste vedeli čo sa mi stalo, bože :D No idem sa pustiť do ďalšej časti konečne!! :)
A ešte... OBROVSKÉ ĎAKUJEM za 1000 vzhliadnutí! :)
Vaša nemilosrdná ale napriek tomu "super" Mirka :) Xx

One Direction Timeline Cover For You! :)

piatok 13. júla 2012

ČÍTAŤ!

KLIKNI SEM:) A čítaj! :))

P.S. Máš aj ty blog? Napíš link do komentára a dáme vzájomne :)

"Okienko" o postavách :)

Rozhodla som sa, že zrobím také malé oné "okienko" o hlavných postavách. Ako si ich ja predstavujem :)

Vicky Smithová:

Toto je Niallova MOŽNO nová priateľka ;)











Joe Smith: 


A toto je Vickin brat :))
Áno, je sexuálny.
Bližšie info: V skutočnosti sa volá Joe Brooks. Niekedy mi strašne pripomína Louisa :)) Veď si pozrite jeho fotky a uvidíte. Je spevák :))










Nialla vám ukazovať predsa nemusím :DD to vsjo :)) Idem ja dokončiť príbeh :)
S pozdravom vaša zamgorená Mirka :))

sobota 30. júna 2012

Forever Together 6. časť


Kočkiens, toto nie! :D 3 týždne... Nemám slov.... Ja som špina! :D Nechať vás 3 týždne bez 6 .. Fúú :D Ale už ju tu máte :D Väčšina z vás toto bude čítať až v nedeľu :) :D Pričom asi budem už na oslave mojej naj kamošky :)) Takže: Ďakovala za 800 vzhliadnutí a milovala vás :)) :-* Vaša málo vyvinutá a viac vyšinutá "spisovateľka" Mirka ;) :D 
 Príjemnos čítatelos:


„Ideme?“ spýtala sa a ja som prikývol. Čo som teda naozaj nečakal bola skutočnosť, že ma chytila za ruku. Bol som celý bez seba. Chcel som ju chrániť, mať u seba a fetovať jej vôňu. Bola ako anjel. Anjel, ktorý spadol z neba. Čo by som dal za to, aby som s ňou mohol tráviť celé dni. Čoby dni, celé týždne, mesiace, roky. S ňou je to celé len ako sen. Sen, za ktorý sa modlím aby sa nikdy neskončil. Celých 10 minút vládlo medzi nami ticho. Keby som tak vedel čítať myšlienky a vedel nad čím rozmýšľa. TO ticho som radšej prerušil, lebo by vládlo ďalšiu polhodinu.„Hmm.. Presne! Ani nemám tvoje číslo.“ povedal som tušiac, že mi ho dá.„Hí, skoro som zabudla, daj mi mobil.“ odpovedala pohotovo. Vytiahol som teda mobil a podal jej ho. Sledoval som jej šikovné pohyby na mobile a hneď mi ho podala.„Vďaka.“ usmial som sa bezstarostne, ale vnútri som vybuchoval radosťou. Konečne sme doši na koniec lúky a z diaľky videli partiu.„Och, mne sa na nich nechce čakať.“ povedala Vicky a čakala na moju reakciu.„Čítaš mi myšlienky.“ zasmial som sa a vybrali sme sa preč. Predsa sme si už vystačili aj sami, bez nich. Určite by sa aj narokom vypytovali kde sme boli.„Asi už pôjdem domov, som uťahaná.“ povedala a hneď na to si zívla. Začal som milovať aj jej zívnutie. Totálne ma pobláznila.Môžem ťa odprevadiť?“ spýtal som sa.„Ak sa ti chce trepať až na koniec mesta. V pohode.“ zasmiala sa a ja s ňou. V skutočnosti, pešo sa mi nechcelo, tak som zavolal Jakeovi. Nášmu šoférovi. Určite sa ani Vicky nechcelo ísť pešo takú diaľku. Sadli sme si na lavičku a počkali na Jakea. Prišiel za pár minút a už sme cestovali. Hneď ako sme nastúpili, Vicky sa oprela o moje rameno. Mal som ju tak blízko. Počas cesty zaspala. Zaspala na mojom ramene. Aké sladké. Keď spí, mám pocit, že je ešte sladšia. A to som si myslel, že viac sladší sa byť nedá. Jake o 15 minút zastavil pred krásnym domom. Nechcel som ju budiť, a tak som ju zobral na ruky až do domu. Našiel som malý papierik a písal som:Vicky, ďakujem za dnešný deň. Onedlho očakávaj sms. Dúfam, že si sa so mnou cítila dobre. V aute cestou domov si zaspala na mojom ramene, tak som ťa nechcel zobudiť.Tvoj Nialler.P.S. Si zlatá, keď spíš.Papierik som jej položil na stolík vedľa nej, pozrel som sa na ňu, usmial sa nad spiacou krásou a odišiel. Cestou domov som nerozmýšľal nad ničím iným, ako na Vicky. Keď som sa vtrepal do obývačky, spoza dverí nakukla Liamova tvár. Usmial sa a sadol si vedľa mňa.„Tak čo, ako bolo vonku?“ spýtal sa, aj keď dobre vie, že ja viem, že on vie, že som nebol vonku len tak.„Liam, bavme sa priamo k veci.“ povedal som a sledoval stenu.„Ako chceš,“ povedal„Tak aká je? Je pekná, nešialela, je milá?“ pýtal sa otázku za otázkou.„Je super. Je to to najkrajšie dievča na zemi. Či nešialela? Vôbec. Chápeš? Ona je najlepšia.“ pohotovo som sa rozhovoril a všetko o nej prezradil. Po dlhej reči o kom inom, ako o Vicky som sa spýtal.„Ale čo ak ma odmietne?“ pozrel som sa na Liama.„Niall, ak teba odmietne dievča, tak nevie čo robí. Ale Niall, Vicky ťa neodmietne. Ako si mi ju opísal, dokážem si ju predstaviť. Nialler, toto je tvoja vysnená princezná. A určite aj ty jej vysnený princ.“ dodal Liam a ja som bol hotový. S Liamom som sa vždy dokázal porozprávať. Vo všetkom ma podporuje.„Ďakujem Liam,“ odpovedal som a bol som mu veľmi vďačný. Ostatní chalani niekde zmizli. Louis šiel na „rande“ s El, Zayn išiel za Perrie a Harry opäť niečo a s NIEKYM vystrája. Neskôr prišla Dan a s Liamom sa zatvorili v izbe. Tak som podľahol únave, šiel som do sprchy a zhodil som sa na posteľ. Zaspal som. Snívalo sa mi s Vicky. Držali sme ruka v ruke, kráčajúc po meste. Potom sme sedeli v parku na lavičke a bozkávali sa. Zobudil som sa a pozrel na hodinky. 2 hodiny ráno. Nemohol som zaspať. Zapol som twitter a pozrel nové správy. 13 správ. Nebudem tu rozoberať všetky správy. Iba tie základnejšie. 1 od Franka, 1 od Simona a 1 od Liama. Liama? To sa nedokázal zdvihnúť a dotrepať sa o päť krokov ďalej izby? Och, Liam. Ty raz dopadneš. 1.správa od Franka:Niall, kde ste zmizli? Prv ste sa vyparili, boh vie kam a my sme vás ako drbnutí hľadali. Potom sme vás opäť uvideli, ale opäť ste sa vyparili. Bože, teba niekam zavolať! :D Aspoň dúfam, že sa ti tá Vicky páči. Už som sa s ňou rozprával. Jednoducho ti poviem, páčil si sa jej. No braček, keď tu budeš, ozvi sa.
Frank xx 2. správa od Simona:Od chlapcov som sa dozvedel, že si len tak šiel von. Samozrejmosť, fotky uverejnili aj 3 časopisy. Niall, rob čo chceš, no keď máš dievča, zaisti, aby to zatiaľ novinári nedozvedeli. To je všetko.Simon X 3. správa od Liama:Fakt sa mi nechce vstávať, ale Dan sa pýta, ako sa Vicky volá priezviskom. Tvoj milovaný Liam Xx Zasmial som sa, ale 2. správa ma zaskočila. Niekam vypadneme a len za PÁR minút to je všetko v novinách. Odpisovať sa mi vôbec, ale že vôbec nechcelo. Privrel som laptop a zaľahol pod perinu. Ráno som sa zobudil o pol osmej. Napadlo ma, že napíšem sms Vicky, ako som sľúbil.Dobré ránko Vicky, dúfam, že si sa vyspala. Čo robíš dnes? Nezašli by sme niekam? :)Tvoj Nialler xx






                                                                        Sýýýr ;)) <3

nedeľa 10. júna 2012

Forever Together 5. časť

Po 168549087 rokoch opäť nová už piata časť :)) Zas a znova ďakujem s veľkým Ď za 700 vzhliadnutí :) A teraz už pridávam tú časť :) :D Nech sa páči :)



„ Takto vyzerá, že nie si tá šialená directionerka.“ pokračoval som a cítil som sa tak trápne. Ako to? Veď vystupujem pred miliónmi dievčat a nič. A pred jedným dievčaťom sa takto cítim? Pýtal som sa sám seba.
„Takto vyzerá, že máš pravdu.“ s úškrnom mi odpovedala.
„ Tak fajn. Ako sa voláš?“ spýtal som sa rečníckou otázkou, ale odpovedala mi.
„Vicky.“ odpovedala a to som skoro nedopovedal celú  otázku.
„Tak fajn. My pôjdeme vopred.“ povedal Frank a s úškrnom sa odparili.
„Ideme za nimi?“ spýtala sa ma. Ako som jej mal povedať, že chcem byť s ňou sám? To ešte
nie. Musím si počkať.
„Môžeme, ale..“ zamlčal som sa a sklopil zrak.
„Ale?“ pozrela na mňa.
„Ale nemusíme.“ povedal som odmerane a čakal na jej reakciu. Jej reakcia ma prekvapila. Lišiacky sa usmiala, chytila za ruku a ťahala druhým smerom. Utekali sme, ani neviem kam. Za chvíľku sme boli v krajnom lesíku nad lúkou. Videli sme aj partiu ako nás hľadajú. Spolu s Vicky sme sa na nich iba smiali. Jej smiech bol, bol prenikavý a taký krásny. Chcel som ho stále počuť. Vôbec ju nepoznám, a to dievča so mnou robí  divy. Bola pre mňa ako droga. Sadli sme si na blízky kmeň. Celý čas som ju nenápadne sledoval. Nemohol som z nej spustiť oči. Len tak potichu sme sledovali rybník pred nami. Opatrne som sa posúval bližšie k nej. Keď už som bol úplne blízko, zazrel som na jej tvári úsmev. Usmial som sa aj ja a sklopil zrak. No ták Niall, veď sa toľko nehanbi. Nazbieral som teda odvahu a opatrne a jemne ju chytil za ruku. Vicky si bez slov oprela hlavu o moje rameno. Bol som ako v nebi. Cítil som, ako keby som mal v rukách celý svet. Rozmýšľal som nad zmyslom života, keď som si všimol, že Vicky plače. Prečo? Mám sa jej to opýtať? Zrobil som niečo? Preboha, čo ak je to moja chyba?
„Vicky? Čo sa stalo?“ spýtal som sa a čakal odpoveď.
„Prepáč Niall. Nechcela som sa ti tu rozplakať.“ povedala, vstala, potiahla si a utrela si slzy. Bolo mi neskutočne hrozné, keď som ju videl plakať.
„Spravil som niečo?“ spýtal som sa hlúpo a vstal za ňou.
„Preboha nie Niall. To len... len sa so mnou rozišiel  jeden chalan.“ povedala a vykročila dopredu.
„Och.. Vicky, to je mi ľúto. Mala si ho rada?“ spýtal som sa asi tú najsprostejšiu otázku na svete.
„V podstate to je jedno. Aspoň viem, aký je v skutočnosti.“ povedala a usmiala sa na mňa.
„Viem si domyslieť. Určite bol slepý, alebo hlúpy.“ povedal som na rovinu a ona sa zasmiala. Konečne. Ona sa zasmiala.  V skutočnosti som strašne rád, že ju odkopol. Nahral ju práve ku mne. Usmial som sa nad futbalovou pointou.
„Ideme?“ spýtala sa a ja som prikývol. Čo som teda naozaj nečakal bola skutočnosť, že ma chytila za ruku. Bol som celý bez seba. Chcel som ju chrániť, mať u seba a fetovať jej vôňu. Bola ako anjel.

Z pohľadu Vicky:
„Tak fajn. My pôjdeme vopred.“ povedal s úškrnom Frank. Najradšej by som mu kopla pár medzi nohy. Alebo som mala ďakovať? Uvidíme.
„Ideme za nimi?“ spýtala som sa Nialla.
„Môžeme, ale..“ povedal a sklopil zrak. Čo chce povedať? Ach, keby sme tak boli spolu. Ále Vicky, nenamýšľaj si.
„Ale?“ spýtala som sa a čakala čo povie.
„Ale nemusíme.“ odpovedal trošku tichšie. Chcel tým povedať, že chce mať TO súkromie? Napadlo ma úžasné miesto. Lišiacky som sa naňho pozrela, potiahla ho a utekali sme smerom k malému lesíku. Keď sme už dorazili na miesto, videli sme aj partiu ako nás hľadajú. Spolu s Niallom sme sa na nich smiali. Už dávno som sa takto nenasmiala. S Niallom mi bolo perfektne. Pri ňom som zabudla na všetky starosti a aj na rozchod. Keď sme si sadli na spadnutý kmeň, všimla som si, že Niall sa opatrne približuje ku mne. Prišlo mi to zlaté. Musela som sa nad tým zasmiať. No v tom ma chytil za ruku. Neverila som vlastným očiam. Niall Horan ma chytil za ruku. Ááá. Okej, ty to zvládneš, nebudeš predsa panikáriť. Ukľudnila som sa a oprela si hlavu o jeho rameno. Zatvorila som oči. V tom tichu som začala rozmýšľať opäť nad tým blbým rozchodom. Slzy mi opäť stekali po tvári.


Chúťky sa čoraz viac zväčšujú :)) :D

nedeľa 20. mája 2012

Forever Together 4. časť

Ták baby, ďakujem za 400 vzhliadnutí :) Teraz sem dám túto časť, ale tentoraz naozaj píšte a odpovedajte do komentov na otázku: Má zmysel, ďalej písať poviedku? :) č. časť na svete:) Hope U Like It :)



Stále sa mi viac podobal na Nialla. Už boli len pár metrov od nás, keď sa na mňa usmial a ukázal svoje dokonalé zuby, ktoré zdobil strojček.
„Niall?“ hlesla som, keď už podišli ku nám a ja som na sto percent vedela, že je to on.
„Ahoj“ povedal s úsmevom. Nemohla som tomu uveriť. Vedeli o tom dievčatá? Pozrela som sa na ne a sánku mali až pri kolenách. Tak asi o tom nevedeli.
„Takto vyzerá, že si directionerka.“ povedal po tichšej pauze.
„Takto vyzerá, že hej.“ odpovedala som a Niall sa uškrnul. Bol strašne zlatý. Najradšej by som mu skočila okolo krku a vybozkávala ho.
„ Takto vyzerá, že nie si tá šialená directionerka.“ udržoval konverzáciu na hladine.
„ Takto vyzerá, že máš pravdu.“ s úškrnom som mu vrátila odpoveď.
„ Tak fajn. Ako sa voláš?“ spýtal sa ma.
„Vicky.“ povedala som výstižne a jednoznačne. Bála som sa, že to pri ňom popletiem. Že popletiem vlastné meno. Dá sa to vôbec? Pri ňom určite.


Z pohľadu Nialla:

Brnkal som si na mojej láske gitare známe tóny a pohmkával si, keď v tom mi zavibroval mobil. Frank? Čo ten chce? Otvoril som smsku.
Ahoj, dávno sme sa nevideli, máš čas?
Tvoj starý dobrý priateľ Frank xx“ napísal mi Frank. Hmm, odpíšem.
Ahoj, samozrejme, že mám xxx :)“ odpovedal som a čakal na reakciu. Dohodli sme sa teda pri neďalekej kaviarni o pol hodinu. Chalanom som povedal, že idem von. Vybral som sa ulicami Mullingaru. Už v diaľke som ho spoznal, aj keď sa dosť zmenil. K lepšiemu.
„ Čau kámo, ako žiješ?“ spýtal sa ma a bratsky sme sa objali.
„ Čauko, no ako vždy, koncertové šnúry, autogramiády, rozhovory a blá blá blá. A čo ty?“ spýtal som sa ho.
„ Ako vždy, bary, diská, priateľka a Mullingar.“ odpovedal so smiechom.
„ Takže máš priateľku héj? Ako sa volá? Všetko vyrozprávaj.“ bol som dosť zaujatý.
„ Volá sa Stela, ale vyrozprávam ti to inokedy. A ty čo? Máš priateľku, či nejakú tú známosť?“ spýtal sa ma a podotknem, že známosť dosť zvýraznil.
„ No vlastne ani nie. Možno sa niečo nakoniec zvýši.“ povedal som s humorom.
„Nó, vlastne.....Ja som ťa zavolal práve kvôli tomu.“ povedal a sklonil hlavu do zeme.
„Kvôli čomu?“ spýtal som sa a o 10 minút mi bolo všetko jasné. Nuž čo, nová známosť, dobrá známosť. Vybrali sme sa na nejaké pole. V diaľke som už spozoroval 3 baby. Na poli sme stretli aj Nicka. Ako som sa dozvedel po ceste k nim. Tá v strede je Becky, Nickova pritaľka, na pravo Frankova priateľka a tá na ľavo je Vicky. Tá moja známosť. Bál som sa, že keď má pozná, omdlie, bude kričať, hulákať a neviem čo ešte.
„Niall?“ takmer pošepkala, keď sme k nim už dorazili. Usmial som sa a sledoval čo sa bude diať. Bola teda kus. Krásne modré oči, dlhé hnedé vlasy. Kde doteraz bola? Keď som si všimol, že je TO trápne ticho, tak som ho prerušil.
„Ahoj.“ zmohol som sa len na blbé ahoj? Čo už...
„Takto vyzerá, že si directionerka.“ povedal som a čakal na reakciu.
„Takto vyzerá, že hej.“ odpovedala a mne to prišlo, ani neviem prečo, milé.
„ Takto vyzerá, že nie si tá šialená directionerka.“ pokračoval som a cítil som sa tak trápne. Ako to? Veď vystupujem pred miliónmi dievčat a nič. A pred jedným dievčaťom sa takto cítim? Pýtal som sa sám seba.
„Takto vyzerá, že máš pravdu.“ s úškrnom mi odpovedala.
„ Tak fajn. Ako sa voláš?“ spýtal som sa rečníckou otázkou, ale odpovedala mi.
„Vicky.“ odpovedala a to som skoro nedopovedal celú  otázku.



Úsmev a póza :) :D

nedeľa 13. mája 2012

Nová časť :)

Ďakujem za 250 zhliadnutí .Idem na 4. časť, ale tú zverejním, až keď bude nižšie viac ako 5 vašich názorov :)
Odomňa je to zatiaľ všetko. :)

P.S. Mrknite si TOTO! :)

Čo ďalej?

Ták baby :) Zapojte sa :D
Čo si myslíte, že sa stane ďalej? A ako Niall zareaguje? :)
Píšte do komentov :)

Mims xx

Forever Together 3. časť

Baby :) Tri dni ubehli a je tu už viac ako 200 zobrazení :) Thank u! Na oplátku pridávam 3. časť, ale prepáčte, že je krátka. :) Hope You Like It. 



Ako mám do dňa, vlastne iba do večera nájsť sexy kamoša. Bože, ja nie som gay! Ako mám zistiť, či je fakt sexy? Omrkol som si telefónne čísla všetkých kamošov. Bál som sa, že vyberiem nejakého debila a Stela bude a mňa naštvaná. Nakoniec som sa uistil a vybral som ho. Dúfam, že nesklamem.

Z pohľadu Stely:
Och, dala som to do rúk Franka, tak dúfam, že to nedokašle. Som šťastná, že sme ju presvedčili. Ku šťastiu stačí už len to, že Frank nevyberie nejakého hlupáka. Tak tročku som bola nervózna s Vicky aj ja a očividne aj Becky. Vicky vlastne ani nevedela, kde sa máme stretnúť, ale necháme ju v tom. Smerom na lúku, kde sme sa mali stretnúť, Vicky dostala ten jej BLBÝ pocit a nechcela ísť už ďalej. Keď ešte na vychodenom chodníčku na lúke sme nikoho nevideli, spomalila som a vytočila Frankovo číslo.
„Frank? Kde toľko trčíte?.......Dúfam, že je aspoň normálny ináč ťa zabijem!“ povedala som mu cez telefón, pričom slovo zabijem som dôkladne zdôraznila.
„Fájn........O 10 minút vás tu čakáme.“ dokončila som a zložila. Vrátila som sa k babám a Vicky sa moc k slovu nemala. Upokojovali sme ju s Becky ako to len šlo, ale ona mala tie svoje nálady, kedy ju nerozveselil ani nahý Barack Obama. Stáli sme tam a čakali, kedy uvidíme z diaľky troch chalanov. Bola som dosť zvedavá, akého týpka nájde.

Z pohľadu Vicky:
Celú cestu som myslela, že omdliem. Čo keď mi nájde nejakého bifľoša, ktorého sa už nezbavím? Oooch, nech je to už za mnou! Išli sme smerom na lúku. No lepšie miesto už nájsť nevedeli. Keď ma s ním nechajú samu, asi ich priškrtím. Stela naťukala číslo do mobilu, ak som dobre cez rameno videla, bol to Frank. Ako inak, spomalila. Stáli sme tam ako pridrbané, ktoré čakajú na zázrak. Pocupkovala som si z jednej nohy na druhú. Bola som strašne nervózna. Bolo to horšie, ako keď sme boli mladšie. Vtedy sme to brali ako že: Jé chalan, och škaredý, FÚJ a odkopnúť. Ale teraz už chceme mať snáď všetky normálny vzťah. Už sme tam stáli dosť dlho, ale nakoniec sme zazreli v diaľke trojicu chlapcov. Franka a Nicka som hneď spoznala. Obidvaja mali hnedé podlhovasté vlasy. Za nimi išiel blondiačik primerane ich výške. Z diaľky vyzeral chutne. Strašne, až nehorázne sa mi čo raz ďalej podobal na Nialla Horana. Áno, som directionerka.
„Mmm...Vyzerá byť milý.“ povedala Becky a usmiala sa.
„Dúfam, že aj je.“ povedala som jej s neistotou. Pane bože. To som si poriadne musela pretrieť oči. Stále sa mi viac podobal na Nialla. Už boli len pár metrov od nás, keď sa na mňa usmial a ukázal svoje dokonalé zuby, ktoré zdobil strojček.
„Niall?“ hlesla som, keď už podišli ku nám a ja som na sto percent vedela, že je to on.


 Jebateľný! :D











  

sobota 12. mája 2012

Forever Together 2. časť

Ták :) Dávam 2. časť :)
1. Ďakujem za stovku zhliadnutí 
2. Rozhodla som sa, že priamu reč budem dávať vždy do nového riadku :D
3. Rozhodla som sa, že ku každej časti dám nejaký obrázok :)
4. Hope you like it! :D



O 2 týždne:  
„Takto to už ďalej nepôjde!“ povedala  Becky.
 „Budeme musieť niečo robiť.“ povedala a hľadela na mňa. Ja som len ležala na posteli zasa urevaná. Špirálu som mala rozmazanú snáď po celej tvári. Áno, nezvládla som to a som na dne.
„A čo? Vždy, keď niekam ideme, ostanete ty aj Stela s Nickom a Frakom a ja tam ostanem ako piate koleso na voze.“ odpovedala som a hľadela do zeme. Nick a Frank chodia s babami. Sú super.
„Vicky? Ty si úžasná!“ vykríkla Stela a ja som nahodila svoj WTF výraz.
„Potrebuješ nejakú spoločnosť.“ povedala pre zmenu Becky a lišiacky sa na mňa obidve usmiali. Vždy, keď sa v ťažkej situácii dokázali dopĺňať, mohla som sa začať báť.
„Ale ja chlapa k životu už nepotrebujem.“ povedala som, aj keď som očividne klamala.
„Že nie? A toto je čo?“  Becky stiahla zo mňa paplón.
„Jasná troska.“ povedala ukazujúc na mňa. Podišla k stolíku a vzala do rúk misky zmrzlín, špinavý riad, krabičky od čokolády a pozrela na mňa prísnym rodičovským pohľadom. Vždy, keď ho urobila, naozaj som sa jej bála.
„Ešte stále ho nepotrebuješ?“ spýtala sa m a ja som mlčala. Nechcela som samú seba klamať, ale ani som si to nechcela priznať.
„Há! Ja som to vedela!“ skríkla Stela a smiala sa tým jej víťazoslávnym úsmevom. Hneď naťukala niekoho číslo.
„Frank?“ povedala do mobilu a odišla z izby. Tajnostkárka jedna. Kým telefonovala, Becky ma vytiahla z postele.
„Vstávaj. Choď sa dať okamžite dokopy. Ako za starých čias. Pôjdeš na slepé rande.“ povedala a doslova ma sotila do kúpeľne.
„Toto už preháňate. Nechcem ísť na rande a už vôbec nie na slepé!“ kričala som na nich z kúpeľne.
„Nebój, budeme tam spolu s tebou. Nebudeš tam predsa sama.“ povedala Stela, takže určite už niečo vybavila. Týmto ma aj tak nepresvedčila. Samozrejme, že som sa necítila svoja. Veď ten chlapec môže byť škaredý, hlúpy, namyslený, narcis, tučný, bifľoš,........ v sprche som si sama pre seba vymenovala všetky jeho zlé vlastnosti. Vošla som do izby, a tá už bola čistá, voňavá a uprataná.
„Ďakujem baby!“ povedala som a nasledovalo naše spoločné objatie. „Á teraz čo?“ spýtala sa rečníckou otázkou nadšená Becky.
„Módna prehliadka!“ všetky sme naraz vykríkli. Zapli sme hudbu a otvorili šatník. Baby mali pravdu. Toto mi strašne chýbalo. Mali sme rôzne nápady, no nakoniec som si vzala riflové mini kraťasky, modré tielko a tramky. Vlasy som si vyžehlila a so správnou mierou som sa namaľovala.
„Môžme vyraziť.“ povedala Stela a vybrali sme sa na dohodnuté miesto. Vlastne som ani nevedela kde.

Z pohľadu Franka:
Sledoval som novinky na twittri, keď v tom mi zavibroval mobil. Na displeji ukázalo meno Stela a jej rozkošná fotka.
„Áno láska?“ začal som.
„Kamoša?......Aby bol sexy?..........Pre Vicky?...........Niečo teda vymyslím.......fajn, budeme tam..........aj ja.....pá.“ zložil som hovor a stále neveriacky hľadel na mobil. Ako mám do dňa, vlastne iba do večera nájsť sexy kamoša. Bože, ja nie som gay! Ako mám zistiť, či je fakt sexy?


Outfit na "slepé rande" :)

piatok 11. mája 2012

Forever Together 1.časť


Ták a je to tu :D 1.časť na svete :) I Hope You Like It :))

Tak toto už bolo na mňa fakt dosť. Už ani neviem, či som naštvaná, alebo nešťastná. Hodila som mobil o zem, ako keby to bol on. Ten čo mi 7 mesiacov hovoril, ako ma milujem, no ten, čo mi teraz povedal, že si našiel lepšiu. Lepšiu ako som ja. Nezmohla som sa na nič. Hodila som sa na posteľ a revala do vankúša. Pritiahla som si k sebe môjho macíka, ale v momente, keď som si spomenula, ako mi ho dával on, hodila som ho o zem s neskutočnou bolesťou a hnevom. Bola som sama doma, tak som sa vybrala s plačom do kuchyne, otvorila som mrazák a vybrala som si svoju obľúbenú orieškovú zmrzlinu. Stále plačúc som si sadla do koženého červeného gauča a pustila som telku, aj keď som ju vôbec nevnímala. Prepínala som program za programom a napchávala sa ešte stále ľadovou zmrzlinou. Moja mama bola samozrejme v práci. Ako inač?! Pracovala ako fotografka. Fotila známe osobnosti, takže hocikedy sem s nimi mohla vtrhnúť. Môj otec ani neviem čo v podstate robí. Cestuje po svete a vždy niečo vybavuje. Ten sa tu objaví, iba keď ho nepotrebujete. Môj brat Ben, ten sa vždy niekde túla so svojou milou. Aspoň nech jemu to vydrží dlhšie. Predsa si to zaslúži. Mám ho rada. Odo mňa je starší o 4 roky. Ja mám 17. Študujem na strednej škole, ale už konečne posledný rok. Vyučím sa pekne za vizážistku a nájdem si vlastný salónik. Už od mala som chcela niečo také. Na rohu mať malý salónik s vernými zákazníkmi, s ktorými si dobre pokecáme. Tak ako v tých amerických filmoch. Páčila sa mi tá predstava. Ako tak som rozmýšľala nad mojimi snami nejaká tá hodinka ubehla a ja som vyžrala skoro všetko. Keď som odložila zmrzku, prišla mama. „Vicky? Čo sa ti stalo?“ uprela na mňa zrak. Aj keď bola pracovne vyťažená, hocikedy si na mňa nájde čas a pochopí ma. „Chris...Chris sa so mnou rozišiel.“ povedala som a začala opäť plakať. Mama ku mne podišla a bez slov ma objala. Bola som jej za to vďačná. Upokojila ma a vybrala som sa hore schodmi do svojej izby. Nebola bohvieako uprataná, ešte po mojom nervovom zrútení sa, to bolo o niečo horšie. No keď som našla niečo do 1O minút, nezaoberala som sa tým. Vzala som si laptop a ľahla si na posteľ.  Na twittri som mala správy od Stely a Becky. Mojich 2 najlepších kamošiek. Boli to povzbudzujúce správy. Takto to vyzerá, že už snáď každý vie, že sa so mnou rozišiel. Napísala som im, že som v pohode, no v skutočnosti to strašne bolelo. Zavolali ma vonku, aby som sa odreagovala. Súhlasila som, aspoň na nejaký ten čas zabudnem. Vypla som laptop a hor a do sprchy. Jasné, moje sprchy boli založené na 30 minútach rozmýšľania nad zmyslom života a na 15 minútach umývaním sa. Keď som sa dostala zo sprchy, hodila som na seba voľné tielko so smajlom a kraťasy. Vzala som si slnečné okuliare a tramky. Boli letné prázdniny, takže som školu nemala. Prechádzala som sa ulicami Mullingaru až k parku, kde sme sa mali stretnúť. Baby ma tam už čakali. Vybrali sme sa nakupovať a potom na zmrzku. Dobre sa bavili, ale ja som sa veľmi do rozhovorov nezapájala a baby si to samozrejme všimli. Videli, že to nechcem rozoberať, tak to nechali tak. 

Raz-dva :D

Woo-hoo :DD Ták prešlo to raz-dva tak 1. časť pridám o chvíľku :) Niall tam spomínaný ešte nebude a možno asi ani v ďalších 3 častiach :D Ale nebójte sa nič :) :D



Ohľadom 1. FF-ky!

Ahojte :) Vytvorila som tento blog na moje fanfictions about One Direction.
Si directionerka? Si na správnej adrese :) Čítaj moje ff-ky :) Moja prvá ff-ka bude s Niallom. Prečo? Lebo práve on je môj obľúbenec ;) 1. časť pridám, ak tu bude minimálne 15 zobrazení :) Na začiatok je to odomňa všetko :D Mohli by tu byť aj nejaké tie Wrrr chvíľkové mini časti :D Ak máte otázky, pýtajte sa :)