piatok 13. júla 2012

"Okienko" o postavách :)

Rozhodla som sa, že zrobím také malé oné "okienko" o hlavných postavách. Ako si ich ja predstavujem :)

Vicky Smithová:

Toto je Niallova MOŽNO nová priateľka ;)











Joe Smith: 


A toto je Vickin brat :))
Áno, je sexuálny.
Bližšie info: V skutočnosti sa volá Joe Brooks. Niekedy mi strašne pripomína Louisa :)) Veď si pozrite jeho fotky a uvidíte. Je spevák :))










Nialla vám ukazovať predsa nemusím :DD to vsjo :)) Idem ja dokončiť príbeh :)
S pozdravom vaša zamgorená Mirka :))

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára