nedeľa 20. mája 2012

Forever Together 4. časť

Ták baby, ďakujem za 400 vzhliadnutí :) Teraz sem dám túto časť, ale tentoraz naozaj píšte a odpovedajte do komentov na otázku: Má zmysel, ďalej písať poviedku? :) č. časť na svete:) Hope U Like It :)



Stále sa mi viac podobal na Nialla. Už boli len pár metrov od nás, keď sa na mňa usmial a ukázal svoje dokonalé zuby, ktoré zdobil strojček.
„Niall?“ hlesla som, keď už podišli ku nám a ja som na sto percent vedela, že je to on.
„Ahoj“ povedal s úsmevom. Nemohla som tomu uveriť. Vedeli o tom dievčatá? Pozrela som sa na ne a sánku mali až pri kolenách. Tak asi o tom nevedeli.
„Takto vyzerá, že si directionerka.“ povedal po tichšej pauze.
„Takto vyzerá, že hej.“ odpovedala som a Niall sa uškrnul. Bol strašne zlatý. Najradšej by som mu skočila okolo krku a vybozkávala ho.
„ Takto vyzerá, že nie si tá šialená directionerka.“ udržoval konverzáciu na hladine.
„ Takto vyzerá, že máš pravdu.“ s úškrnom som mu vrátila odpoveď.
„ Tak fajn. Ako sa voláš?“ spýtal sa ma.
„Vicky.“ povedala som výstižne a jednoznačne. Bála som sa, že to pri ňom popletiem. Že popletiem vlastné meno. Dá sa to vôbec? Pri ňom určite.


Z pohľadu Nialla:

Brnkal som si na mojej láske gitare známe tóny a pohmkával si, keď v tom mi zavibroval mobil. Frank? Čo ten chce? Otvoril som smsku.
Ahoj, dávno sme sa nevideli, máš čas?
Tvoj starý dobrý priateľ Frank xx“ napísal mi Frank. Hmm, odpíšem.
Ahoj, samozrejme, že mám xxx :)“ odpovedal som a čakal na reakciu. Dohodli sme sa teda pri neďalekej kaviarni o pol hodinu. Chalanom som povedal, že idem von. Vybral som sa ulicami Mullingaru. Už v diaľke som ho spoznal, aj keď sa dosť zmenil. K lepšiemu.
„ Čau kámo, ako žiješ?“ spýtal sa ma a bratsky sme sa objali.
„ Čauko, no ako vždy, koncertové šnúry, autogramiády, rozhovory a blá blá blá. A čo ty?“ spýtal som sa ho.
„ Ako vždy, bary, diská, priateľka a Mullingar.“ odpovedal so smiechom.
„ Takže máš priateľku héj? Ako sa volá? Všetko vyrozprávaj.“ bol som dosť zaujatý.
„ Volá sa Stela, ale vyrozprávam ti to inokedy. A ty čo? Máš priateľku, či nejakú tú známosť?“ spýtal sa ma a podotknem, že známosť dosť zvýraznil.
„ No vlastne ani nie. Možno sa niečo nakoniec zvýši.“ povedal som s humorom.
„Nó, vlastne.....Ja som ťa zavolal práve kvôli tomu.“ povedal a sklonil hlavu do zeme.
„Kvôli čomu?“ spýtal som sa a o 10 minút mi bolo všetko jasné. Nuž čo, nová známosť, dobrá známosť. Vybrali sme sa na nejaké pole. V diaľke som už spozoroval 3 baby. Na poli sme stretli aj Nicka. Ako som sa dozvedel po ceste k nim. Tá v strede je Becky, Nickova pritaľka, na pravo Frankova priateľka a tá na ľavo je Vicky. Tá moja známosť. Bál som sa, že keď má pozná, omdlie, bude kričať, hulákať a neviem čo ešte.
„Niall?“ takmer pošepkala, keď sme k nim už dorazili. Usmial som sa a sledoval čo sa bude diať. Bola teda kus. Krásne modré oči, dlhé hnedé vlasy. Kde doteraz bola? Keď som si všimol, že je TO trápne ticho, tak som ho prerušil.
„Ahoj.“ zmohol som sa len na blbé ahoj? Čo už...
„Takto vyzerá, že si directionerka.“ povedal som a čakal na reakciu.
„Takto vyzerá, že hej.“ odpovedala a mne to prišlo, ani neviem prečo, milé.
„ Takto vyzerá, že nie si tá šialená directionerka.“ pokračoval som a cítil som sa tak trápne. Ako to? Veď vystupujem pred miliónmi dievčat a nič. A pred jedným dievčaťom sa takto cítim? Pýtal som sa sám seba.
„Takto vyzerá, že máš pravdu.“ s úškrnom mi odpovedala.
„ Tak fajn. Ako sa voláš?“ spýtal som sa rečníckou otázkou, ale odpovedala mi.
„Vicky.“ odpovedala a to som skoro nedopovedal celú  otázku.



Úsmev a póza :) :D

nedeľa 13. mája 2012

Nová časť :)

Ďakujem za 250 zhliadnutí .Idem na 4. časť, ale tú zverejním, až keď bude nižšie viac ako 5 vašich názorov :)
Odomňa je to zatiaľ všetko. :)

P.S. Mrknite si TOTO! :)

Čo ďalej?

Ták baby :) Zapojte sa :D
Čo si myslíte, že sa stane ďalej? A ako Niall zareaguje? :)
Píšte do komentov :)

Mims xx

Forever Together 3. časť

Baby :) Tri dni ubehli a je tu už viac ako 200 zobrazení :) Thank u! Na oplátku pridávam 3. časť, ale prepáčte, že je krátka. :) Hope You Like It. 



Ako mám do dňa, vlastne iba do večera nájsť sexy kamoša. Bože, ja nie som gay! Ako mám zistiť, či je fakt sexy? Omrkol som si telefónne čísla všetkých kamošov. Bál som sa, že vyberiem nejakého debila a Stela bude a mňa naštvaná. Nakoniec som sa uistil a vybral som ho. Dúfam, že nesklamem.

Z pohľadu Stely:
Och, dala som to do rúk Franka, tak dúfam, že to nedokašle. Som šťastná, že sme ju presvedčili. Ku šťastiu stačí už len to, že Frank nevyberie nejakého hlupáka. Tak tročku som bola nervózna s Vicky aj ja a očividne aj Becky. Vicky vlastne ani nevedela, kde sa máme stretnúť, ale necháme ju v tom. Smerom na lúku, kde sme sa mali stretnúť, Vicky dostala ten jej BLBÝ pocit a nechcela ísť už ďalej. Keď ešte na vychodenom chodníčku na lúke sme nikoho nevideli, spomalila som a vytočila Frankovo číslo.
„Frank? Kde toľko trčíte?.......Dúfam, že je aspoň normálny ináč ťa zabijem!“ povedala som mu cez telefón, pričom slovo zabijem som dôkladne zdôraznila.
„Fájn........O 10 minút vás tu čakáme.“ dokončila som a zložila. Vrátila som sa k babám a Vicky sa moc k slovu nemala. Upokojovali sme ju s Becky ako to len šlo, ale ona mala tie svoje nálady, kedy ju nerozveselil ani nahý Barack Obama. Stáli sme tam a čakali, kedy uvidíme z diaľky troch chalanov. Bola som dosť zvedavá, akého týpka nájde.

Z pohľadu Vicky:
Celú cestu som myslela, že omdliem. Čo keď mi nájde nejakého bifľoša, ktorého sa už nezbavím? Oooch, nech je to už za mnou! Išli sme smerom na lúku. No lepšie miesto už nájsť nevedeli. Keď ma s ním nechajú samu, asi ich priškrtím. Stela naťukala číslo do mobilu, ak som dobre cez rameno videla, bol to Frank. Ako inak, spomalila. Stáli sme tam ako pridrbané, ktoré čakajú na zázrak. Pocupkovala som si z jednej nohy na druhú. Bola som strašne nervózna. Bolo to horšie, ako keď sme boli mladšie. Vtedy sme to brali ako že: Jé chalan, och škaredý, FÚJ a odkopnúť. Ale teraz už chceme mať snáď všetky normálny vzťah. Už sme tam stáli dosť dlho, ale nakoniec sme zazreli v diaľke trojicu chlapcov. Franka a Nicka som hneď spoznala. Obidvaja mali hnedé podlhovasté vlasy. Za nimi išiel blondiačik primerane ich výške. Z diaľky vyzeral chutne. Strašne, až nehorázne sa mi čo raz ďalej podobal na Nialla Horana. Áno, som directionerka.
„Mmm...Vyzerá byť milý.“ povedala Becky a usmiala sa.
„Dúfam, že aj je.“ povedala som jej s neistotou. Pane bože. To som si poriadne musela pretrieť oči. Stále sa mi viac podobal na Nialla. Už boli len pár metrov od nás, keď sa na mňa usmial a ukázal svoje dokonalé zuby, ktoré zdobil strojček.
„Niall?“ hlesla som, keď už podišli ku nám a ja som na sto percent vedela, že je to on.


 Jebateľný! :D











  

sobota 12. mája 2012

Forever Together 2. časť

Ták :) Dávam 2. časť :)
1. Ďakujem za stovku zhliadnutí 
2. Rozhodla som sa, že priamu reč budem dávať vždy do nového riadku :D
3. Rozhodla som sa, že ku každej časti dám nejaký obrázok :)
4. Hope you like it! :D



O 2 týždne:  
„Takto to už ďalej nepôjde!“ povedala  Becky.
 „Budeme musieť niečo robiť.“ povedala a hľadela na mňa. Ja som len ležala na posteli zasa urevaná. Špirálu som mala rozmazanú snáď po celej tvári. Áno, nezvládla som to a som na dne.
„A čo? Vždy, keď niekam ideme, ostanete ty aj Stela s Nickom a Frakom a ja tam ostanem ako piate koleso na voze.“ odpovedala som a hľadela do zeme. Nick a Frank chodia s babami. Sú super.
„Vicky? Ty si úžasná!“ vykríkla Stela a ja som nahodila svoj WTF výraz.
„Potrebuješ nejakú spoločnosť.“ povedala pre zmenu Becky a lišiacky sa na mňa obidve usmiali. Vždy, keď sa v ťažkej situácii dokázali dopĺňať, mohla som sa začať báť.
„Ale ja chlapa k životu už nepotrebujem.“ povedala som, aj keď som očividne klamala.
„Že nie? A toto je čo?“  Becky stiahla zo mňa paplón.
„Jasná troska.“ povedala ukazujúc na mňa. Podišla k stolíku a vzala do rúk misky zmrzlín, špinavý riad, krabičky od čokolády a pozrela na mňa prísnym rodičovským pohľadom. Vždy, keď ho urobila, naozaj som sa jej bála.
„Ešte stále ho nepotrebuješ?“ spýtala sa m a ja som mlčala. Nechcela som samú seba klamať, ale ani som si to nechcela priznať.
„Há! Ja som to vedela!“ skríkla Stela a smiala sa tým jej víťazoslávnym úsmevom. Hneď naťukala niekoho číslo.
„Frank?“ povedala do mobilu a odišla z izby. Tajnostkárka jedna. Kým telefonovala, Becky ma vytiahla z postele.
„Vstávaj. Choď sa dať okamžite dokopy. Ako za starých čias. Pôjdeš na slepé rande.“ povedala a doslova ma sotila do kúpeľne.
„Toto už preháňate. Nechcem ísť na rande a už vôbec nie na slepé!“ kričala som na nich z kúpeľne.
„Nebój, budeme tam spolu s tebou. Nebudeš tam predsa sama.“ povedala Stela, takže určite už niečo vybavila. Týmto ma aj tak nepresvedčila. Samozrejme, že som sa necítila svoja. Veď ten chlapec môže byť škaredý, hlúpy, namyslený, narcis, tučný, bifľoš,........ v sprche som si sama pre seba vymenovala všetky jeho zlé vlastnosti. Vošla som do izby, a tá už bola čistá, voňavá a uprataná.
„Ďakujem baby!“ povedala som a nasledovalo naše spoločné objatie. „Á teraz čo?“ spýtala sa rečníckou otázkou nadšená Becky.
„Módna prehliadka!“ všetky sme naraz vykríkli. Zapli sme hudbu a otvorili šatník. Baby mali pravdu. Toto mi strašne chýbalo. Mali sme rôzne nápady, no nakoniec som si vzala riflové mini kraťasky, modré tielko a tramky. Vlasy som si vyžehlila a so správnou mierou som sa namaľovala.
„Môžme vyraziť.“ povedala Stela a vybrali sme sa na dohodnuté miesto. Vlastne som ani nevedela kde.

Z pohľadu Franka:
Sledoval som novinky na twittri, keď v tom mi zavibroval mobil. Na displeji ukázalo meno Stela a jej rozkošná fotka.
„Áno láska?“ začal som.
„Kamoša?......Aby bol sexy?..........Pre Vicky?...........Niečo teda vymyslím.......fajn, budeme tam..........aj ja.....pá.“ zložil som hovor a stále neveriacky hľadel na mobil. Ako mám do dňa, vlastne iba do večera nájsť sexy kamoša. Bože, ja nie som gay! Ako mám zistiť, či je fakt sexy?


Outfit na "slepé rande" :)

piatok 11. mája 2012

Forever Together 1.časť


Ták a je to tu :D 1.časť na svete :) I Hope You Like It :))

Tak toto už bolo na mňa fakt dosť. Už ani neviem, či som naštvaná, alebo nešťastná. Hodila som mobil o zem, ako keby to bol on. Ten čo mi 7 mesiacov hovoril, ako ma milujem, no ten, čo mi teraz povedal, že si našiel lepšiu. Lepšiu ako som ja. Nezmohla som sa na nič. Hodila som sa na posteľ a revala do vankúša. Pritiahla som si k sebe môjho macíka, ale v momente, keď som si spomenula, ako mi ho dával on, hodila som ho o zem s neskutočnou bolesťou a hnevom. Bola som sama doma, tak som sa vybrala s plačom do kuchyne, otvorila som mrazák a vybrala som si svoju obľúbenú orieškovú zmrzlinu. Stále plačúc som si sadla do koženého červeného gauča a pustila som telku, aj keď som ju vôbec nevnímala. Prepínala som program za programom a napchávala sa ešte stále ľadovou zmrzlinou. Moja mama bola samozrejme v práci. Ako inač?! Pracovala ako fotografka. Fotila známe osobnosti, takže hocikedy sem s nimi mohla vtrhnúť. Môj otec ani neviem čo v podstate robí. Cestuje po svete a vždy niečo vybavuje. Ten sa tu objaví, iba keď ho nepotrebujete. Môj brat Ben, ten sa vždy niekde túla so svojou milou. Aspoň nech jemu to vydrží dlhšie. Predsa si to zaslúži. Mám ho rada. Odo mňa je starší o 4 roky. Ja mám 17. Študujem na strednej škole, ale už konečne posledný rok. Vyučím sa pekne za vizážistku a nájdem si vlastný salónik. Už od mala som chcela niečo také. Na rohu mať malý salónik s vernými zákazníkmi, s ktorými si dobre pokecáme. Tak ako v tých amerických filmoch. Páčila sa mi tá predstava. Ako tak som rozmýšľala nad mojimi snami nejaká tá hodinka ubehla a ja som vyžrala skoro všetko. Keď som odložila zmrzku, prišla mama. „Vicky? Čo sa ti stalo?“ uprela na mňa zrak. Aj keď bola pracovne vyťažená, hocikedy si na mňa nájde čas a pochopí ma. „Chris...Chris sa so mnou rozišiel.“ povedala som a začala opäť plakať. Mama ku mne podišla a bez slov ma objala. Bola som jej za to vďačná. Upokojila ma a vybrala som sa hore schodmi do svojej izby. Nebola bohvieako uprataná, ešte po mojom nervovom zrútení sa, to bolo o niečo horšie. No keď som našla niečo do 1O minút, nezaoberala som sa tým. Vzala som si laptop a ľahla si na posteľ.  Na twittri som mala správy od Stely a Becky. Mojich 2 najlepších kamošiek. Boli to povzbudzujúce správy. Takto to vyzerá, že už snáď každý vie, že sa so mnou rozišiel. Napísala som im, že som v pohode, no v skutočnosti to strašne bolelo. Zavolali ma vonku, aby som sa odreagovala. Súhlasila som, aspoň na nejaký ten čas zabudnem. Vypla som laptop a hor a do sprchy. Jasné, moje sprchy boli založené na 30 minútach rozmýšľania nad zmyslom života a na 15 minútach umývaním sa. Keď som sa dostala zo sprchy, hodila som na seba voľné tielko so smajlom a kraťasy. Vzala som si slnečné okuliare a tramky. Boli letné prázdniny, takže som školu nemala. Prechádzala som sa ulicami Mullingaru až k parku, kde sme sa mali stretnúť. Baby ma tam už čakali. Vybrali sme sa nakupovať a potom na zmrzku. Dobre sa bavili, ale ja som sa veľmi do rozhovorov nezapájala a baby si to samozrejme všimli. Videli, že to nechcem rozoberať, tak to nechali tak. 

Raz-dva :D

Woo-hoo :DD Ták prešlo to raz-dva tak 1. časť pridám o chvíľku :) Niall tam spomínaný ešte nebude a možno asi ani v ďalších 3 častiach :D Ale nebójte sa nič :) :D



Ohľadom 1. FF-ky!

Ahojte :) Vytvorila som tento blog na moje fanfictions about One Direction.
Si directionerka? Si na správnej adrese :) Čítaj moje ff-ky :) Moja prvá ff-ka bude s Niallom. Prečo? Lebo práve on je môj obľúbenec ;) 1. časť pridám, ak tu bude minimálne 15 zobrazení :) Na začiatok je to odomňa všetko :D Mohli by tu byť aj nejaké tie Wrrr chvíľkové mini časti :D Ak máte otázky, pýtajte sa :)