Kočkiens, toto nie! :D 3 týždne... Nemám slov.... Ja som špina! :D Nechať vás 3 týždne bez 6 .. Fúú :D Ale už ju tu máte :D Väčšina z vás toto bude čítať až v nedeľu :) :D Pričom asi budem už na oslave mojej naj kamošky :)) Takže: Ďakovala za 800 vzhliadnutí a milovala vás :)) :-* Vaša málo vyvinutá a viac vyšinutá "spisovateľka" Mirka ;) :D
Príjemnos čítatelos:
„Ideme?“ spýtala sa a ja som prikývol. Čo som teda naozaj nečakal bola skutočnosť, že ma chytila za ruku. Bol som celý bez seba. Chcel som ju chrániť, mať u seba a fetovať jej vôňu. Bola ako anjel. Anjel, ktorý spadol z neba. Čo by som dal za to, aby som s ňou mohol tráviť celé dni. Čoby dni, celé týždne, mesiace, roky. S ňou je to celé len ako sen. Sen, za ktorý sa modlím aby sa nikdy neskončil. Celých 10 minút vládlo medzi nami ticho. Keby som tak vedel čítať myšlienky a vedel nad čím rozmýšľa. TO ticho som radšej prerušil, lebo by vládlo ďalšiu polhodinu.„Hmm.. Presne! Ani nemám tvoje číslo.“ povedal som tušiac, že mi ho dá.„Hí, skoro som zabudla, daj mi mobil.“ odpovedala pohotovo. Vytiahol som teda mobil a podal jej ho. Sledoval som jej šikovné pohyby na mobile a hneď mi ho podala.„Vďaka.“ usmial som sa bezstarostne, ale vnútri som vybuchoval radosťou. Konečne sme doši na koniec lúky a z diaľky videli partiu.„Och, mne sa na nich nechce čakať.“ povedala Vicky a čakala na moju reakciu.„Čítaš mi myšlienky.“ zasmial som sa a vybrali sme sa preč. Predsa sme si už vystačili aj sami, bez nich. Určite by sa aj narokom vypytovali kde sme boli.„Asi už pôjdem domov, som uťahaná.“ povedala a hneď na to si zívla. Začal som milovať aj jej zívnutie. Totálne ma pobláznila.Môžem ťa odprevadiť?“ spýtal som sa.„Ak sa ti chce trepať až na koniec mesta. V pohode.“ zasmiala sa a ja s ňou. V skutočnosti, pešo sa mi nechcelo, tak som zavolal Jakeovi. Nášmu šoférovi. Určite sa ani Vicky nechcelo ísť pešo takú diaľku. Sadli sme si na lavičku a počkali na Jakea. Prišiel za pár minút a už sme cestovali. Hneď ako sme nastúpili, Vicky sa oprela o moje rameno. Mal som ju tak blízko. Počas cesty zaspala. Zaspala na mojom ramene. Aké sladké. Keď spí, mám pocit, že je ešte sladšia. A to som si myslel, že viac sladší sa byť nedá. Jake o 15 minút zastavil pred krásnym domom. Nechcel som ju budiť, a tak som ju zobral na ruky až do domu. Našiel som malý papierik a písal som:Vicky, ďakujem za dnešný deň. Onedlho očakávaj sms. Dúfam, že si sa so mnou cítila dobre. V aute cestou domov si zaspala na mojom ramene, tak som ťa nechcel zobudiť.Tvoj Nialler.P.S. Si zlatá, keď spíš.Papierik som jej položil na stolík vedľa nej, pozrel som sa na ňu, usmial sa nad spiacou krásou a odišiel. Cestou domov som nerozmýšľal nad ničím iným, ako na Vicky. Keď som sa vtrepal do obývačky, spoza dverí nakukla Liamova tvár. Usmial sa a sadol si vedľa mňa.„Tak čo, ako bolo vonku?“ spýtal sa, aj keď dobre vie, že ja viem, že on vie, že som nebol vonku len tak.„Liam, bavme sa priamo k veci.“ povedal som a sledoval stenu.„Ako chceš,“ povedal„Tak aká je? Je pekná, nešialela, je milá?“ pýtal sa otázku za otázkou.„Je super. Je to to najkrajšie dievča na zemi. Či nešialela? Vôbec. Chápeš? Ona je najlepšia.“ pohotovo som sa rozhovoril a všetko o nej prezradil. Po dlhej reči o kom inom, ako o Vicky som sa spýtal.„Ale čo ak ma odmietne?“ pozrel som sa na Liama.„Niall, ak teba odmietne dievča, tak nevie čo robí. Ale Niall, Vicky ťa neodmietne. Ako si mi ju opísal, dokážem si ju predstaviť. Nialler, toto je tvoja vysnená princezná. A určite aj ty jej vysnený princ.“ dodal Liam a ja som bol hotový. S Liamom som sa vždy dokázal porozprávať. Vo všetkom ma podporuje.„Ďakujem Liam,“ odpovedal som a bol som mu veľmi vďačný. Ostatní chalani niekde zmizli. Louis šiel na „rande“ s El, Zayn išiel za Perrie a Harry opäť niečo a s NIEKYM vystrája. Neskôr prišla Dan a s Liamom sa zatvorili v izbe. Tak som podľahol únave, šiel som do sprchy a zhodil som sa na posteľ. Zaspal som. Snívalo sa mi s Vicky. Držali sme ruka v ruke, kráčajúc po meste. Potom sme sedeli v parku na lavičke a bozkávali sa. Zobudil som sa a pozrel na hodinky. 2 hodiny ráno. Nemohol som zaspať. Zapol som twitter a pozrel nové správy. 13 správ. Nebudem tu rozoberať všetky správy. Iba tie základnejšie. 1 od Franka, 1 od Simona a 1 od Liama. Liama? To sa nedokázal zdvihnúť a dotrepať sa o päť krokov ďalej izby? Och, Liam. Ty raz dopadneš. 1.správa od Franka:Niall, kde ste zmizli? Prv ste sa vyparili, boh vie kam a my sme vás ako drbnutí hľadali. Potom sme vás opäť uvideli, ale opäť ste sa vyparili. Bože, teba niekam zavolať! :D Aspoň dúfam, že sa ti tá Vicky páči. Už som sa s ňou rozprával. Jednoducho ti poviem, páčil si sa jej. No braček, keď tu budeš, ozvi sa.
Sýýýr ;)) <3

