nedeľa 10. júna 2012

Forever Together 5. časť

Po 168549087 rokoch opäť nová už piata časť :)) Zas a znova ďakujem s veľkým Ď za 700 vzhliadnutí :) A teraz už pridávam tú časť :) :D Nech sa páči :)



„ Takto vyzerá, že nie si tá šialená directionerka.“ pokračoval som a cítil som sa tak trápne. Ako to? Veď vystupujem pred miliónmi dievčat a nič. A pred jedným dievčaťom sa takto cítim? Pýtal som sa sám seba.
„Takto vyzerá, že máš pravdu.“ s úškrnom mi odpovedala.
„ Tak fajn. Ako sa voláš?“ spýtal som sa rečníckou otázkou, ale odpovedala mi.
„Vicky.“ odpovedala a to som skoro nedopovedal celú  otázku.
„Tak fajn. My pôjdeme vopred.“ povedal Frank a s úškrnom sa odparili.
„Ideme za nimi?“ spýtala sa ma. Ako som jej mal povedať, že chcem byť s ňou sám? To ešte
nie. Musím si počkať.
„Môžeme, ale..“ zamlčal som sa a sklopil zrak.
„Ale?“ pozrela na mňa.
„Ale nemusíme.“ povedal som odmerane a čakal na jej reakciu. Jej reakcia ma prekvapila. Lišiacky sa usmiala, chytila za ruku a ťahala druhým smerom. Utekali sme, ani neviem kam. Za chvíľku sme boli v krajnom lesíku nad lúkou. Videli sme aj partiu ako nás hľadajú. Spolu s Vicky sme sa na nich iba smiali. Jej smiech bol, bol prenikavý a taký krásny. Chcel som ho stále počuť. Vôbec ju nepoznám, a to dievča so mnou robí  divy. Bola pre mňa ako droga. Sadli sme si na blízky kmeň. Celý čas som ju nenápadne sledoval. Nemohol som z nej spustiť oči. Len tak potichu sme sledovali rybník pred nami. Opatrne som sa posúval bližšie k nej. Keď už som bol úplne blízko, zazrel som na jej tvári úsmev. Usmial som sa aj ja a sklopil zrak. No ták Niall, veď sa toľko nehanbi. Nazbieral som teda odvahu a opatrne a jemne ju chytil za ruku. Vicky si bez slov oprela hlavu o moje rameno. Bol som ako v nebi. Cítil som, ako keby som mal v rukách celý svet. Rozmýšľal som nad zmyslom života, keď som si všimol, že Vicky plače. Prečo? Mám sa jej to opýtať? Zrobil som niečo? Preboha, čo ak je to moja chyba?
„Vicky? Čo sa stalo?“ spýtal som sa a čakal odpoveď.
„Prepáč Niall. Nechcela som sa ti tu rozplakať.“ povedala, vstala, potiahla si a utrela si slzy. Bolo mi neskutočne hrozné, keď som ju videl plakať.
„Spravil som niečo?“ spýtal som sa hlúpo a vstal za ňou.
„Preboha nie Niall. To len... len sa so mnou rozišiel  jeden chalan.“ povedala a vykročila dopredu.
„Och.. Vicky, to je mi ľúto. Mala si ho rada?“ spýtal som sa asi tú najsprostejšiu otázku na svete.
„V podstate to je jedno. Aspoň viem, aký je v skutočnosti.“ povedala a usmiala sa na mňa.
„Viem si domyslieť. Určite bol slepý, alebo hlúpy.“ povedal som na rovinu a ona sa zasmiala. Konečne. Ona sa zasmiala.  V skutočnosti som strašne rád, že ju odkopol. Nahral ju práve ku mne. Usmial som sa nad futbalovou pointou.
„Ideme?“ spýtala sa a ja som prikývol. Čo som teda naozaj nečakal bola skutočnosť, že ma chytila za ruku. Bol som celý bez seba. Chcel som ju chrániť, mať u seba a fetovať jej vôňu. Bola ako anjel.

Z pohľadu Vicky:
„Tak fajn. My pôjdeme vopred.“ povedal s úškrnom Frank. Najradšej by som mu kopla pár medzi nohy. Alebo som mala ďakovať? Uvidíme.
„Ideme za nimi?“ spýtala som sa Nialla.
„Môžeme, ale..“ povedal a sklopil zrak. Čo chce povedať? Ach, keby sme tak boli spolu. Ále Vicky, nenamýšľaj si.
„Ale?“ spýtala som sa a čakala čo povie.
„Ale nemusíme.“ odpovedal trošku tichšie. Chcel tým povedať, že chce mať TO súkromie? Napadlo ma úžasné miesto. Lišiacky som sa naňho pozrela, potiahla ho a utekali sme smerom k malému lesíku. Keď sme už dorazili na miesto, videli sme aj partiu ako nás hľadajú. Spolu s Niallom sme sa na nich smiali. Už dávno som sa takto nenasmiala. S Niallom mi bolo perfektne. Pri ňom som zabudla na všetky starosti a aj na rozchod. Keď sme si sadli na spadnutý kmeň, všimla som si, že Niall sa opatrne približuje ku mne. Prišlo mi to zlaté. Musela som sa nad tým zasmiať. No v tom ma chytil za ruku. Neverila som vlastným očiam. Niall Horan ma chytil za ruku. Ááá. Okej, ty to zvládneš, nebudeš predsa panikáriť. Ukľudnila som sa a oprela si hlavu o jeho rameno. Zatvorila som oči. V tom tichu som začala rozmýšľať opäť nad tým blbým rozchodom. Slzy mi opäť stekali po tvári.


Chúťky sa čoraz viac zväčšujú :)) :D

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára