sobota 18. augusta 2012

Pomoc!

Sestra si chcela zrobiť srandu a z pracovnej plochy mi skryla skoro všetky zložky a priečinky. Mala som tam aj príbeh a teraz neviem ako to dať naspäť. A samozrejme ani sestra. Neviete ako to dať naspäť? ://


3 komentáre:

  1. no, s tým problémom ti neviem pomôcť, ale tú časť by si mohla napísať znova, hádam si ešte tolko pamatáš aby si to sem už konečne mohla dať :D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ešte taký menší problémik :DD Neviem či budem sem už pridávať časti, lebo už nemám sledovanosť na posledné časti. Ak sa ti fakt zapáčil môj príbeh tak ho dávam na moju novú stránku na fb :) https://www.facebook.com/KedZomriemPojdemNaKazdyKoncertOneDirectionzadarmo :)

    OdpovedaťOdstrániť