Sestra si chcela zrobiť srandu a z pracovnej plochy mi skryla skoro všetky zložky a priečinky. Mala som tam aj príbeh a teraz neviem ako to dať naspäť. A samozrejme ani sestra. Neviete ako to dať naspäť? ://
Ešte taký menší problémik :DD Neviem či budem sem už pridávať časti, lebo už nemám sledovanosť na posledné časti. Ak sa ti fakt zapáčil môj príbeh tak ho dávam na moju novú stránku na fb :) https://www.facebook.com/KedZomriemPojdemNaKazdyKoncertOneDirectionzadarmo :)
no, s tým problémom ti neviem pomôcť, ale tú časť by si mohla napísať znova, hádam si ešte tolko pamatáš aby si to sem už konečne mohla dať :D
OdpovedaťOdstrániťEšte taký menší problémik :DD Neviem či budem sem už pridávať časti, lebo už nemám sledovanosť na posledné časti. Ak sa ti fakt zapáčil môj príbeh tak ho dávam na moju novú stránku na fb :) https://www.facebook.com/KedZomriemPojdemNaKazdyKoncertOneDirectionzadarmo :)
OdpovedaťOdstrániťoki :D diki :D
OdpovedaťOdstrániť